Volné pracovní místo  Projektový manažer s AJ (od 34.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledá se zkušený pracovník působící v projektovém managementu, ideálně v automotive prostředí. Rozšiřte tým mezinárodní společnosti, získáte tím nejen cennou zkušenost v moderním pracovním prostředí na zajímavých projektech, ale také 5 týdnů dovolené, zajímavé finanční ohodnocení a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů!

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za přidělené projekty a jejich zavádění do výroby
  • Komunikace se zákazníky, výrobou a vývojem při řešení projektů
  • Řešení případných nedostatků či problémů při výrobě
  • Tvorba příslušné dokumentace a reportů pro vedení

Požadujeme

  • Min. 2 roky praxe na pozici projektového manažera v automotive společnosti
  • AJ na velmi dobré úrovni, znalost i NJ výhodou
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost LEAN, FMEA, aj.
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Práci na zajímavých projektech
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Stravenky, stravování na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Denní využití cizího jazyka, aj.

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.