Volné pracovní místo  Projektový manažer s NJ | skvělá příležitost v automotive v Olomouckém kraji

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme pro výrobní firmu - významného dodavatele do automobilového průmyslu se sídlem v Olomouckém kraji, pracovníka na pozici projektového manažera s NJ.

Náplň práce:

  • řešení projektů - od počátku získání projektu až po finální produkt pro zákazníka
  • kooperace se stávajícími zákazníky, řešení jejich požadavků
  • zajišťování materiálu do výroby, kooperace s výrobou, hlídání termínů, zajištění expedice k zákazníkovi
  • řízení a vedení přiděleného projektového týmu
  • tvorba příslušné dokumentace, analýz, výkazů, reportů

Požadujeme

  • NJ na pokročilé úrovni
  • zkušenosti v projektovém plánování v automotive nutné
  • ochota učit se nové věci
  • ochota jezdit na služební cesty (občas, i do zahraničí)

Nabízíme

  • zajímavé mzdové ohodnocení s možným progresem
  • různé zaměstnanecké benefity
  • práci na významných zakázkách
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování na pracovišti
  • odborné a jazykové vzdělávání, aj.

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.