Volné pracovní místo  Projektový manažer (technologie obrábění)

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro významnou mezinárodní strojírenskou společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektový manažer (technologie obrábění).<br/>
<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>tvorba technologických postupů a racionalizace stávajících</li>
<li>návrh nových technologií a výběr vhodného strojního zařízení</li>
<li>výpočty strojních časů, kalkulace nákladů na obrábění</li>
<li>zajišťování kooperací</li>
<li>návrhy kontrolních postupů</li>
<li>tvorba regulačních karet</li>
<li>zpracování FMEA</li>
<li>vedení projektů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>VŠ strojního směru</li>
<li>znalost obrábění v podmínkách sériové výroby</li>
<li>zkušenosti s ISO TS 16949</li>
<li>znalost APQP, FMEA, SPC</li>
<li>praxe v SolidWorks popř. jiný 3D software</li>
<li>němčina na komunikativní úrovni, angličtina alespoň základy</li>
<li>vysoká míra samostatnosti</li>
<li>řidičský průkaz skupiny B</li>
<li>ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>zázemí prosperující mezinárodní firmy</li>
<li>odpovídající platové ohodnocení</li>
<li>odborná školení</li>
<li>jazykové kurzy</li>
<li>závodní stravování</li>
<li>13. a 14.plat</li>
<li>týden dovolené navíc</li>
<li>příspěvek na relokaci/dojíždění</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".