Volné pracovní místo  Projektový manažer ve stavebnictví

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–75 000 Kč / měsíc

Do našeho týmu hledáme kolegu, který se pohybuje v oboru stavebnictví jako ryba ve vodě. Máte zkušenosti s vedením staveb a projektovým řízením? Pak hledáme právě Vás – a co tím získáte vy? Zajímavé finanční ohodnocení a to včetně bonusů za projekty, samozřejmostí je služební automobil, notebook a telefon pro soukromé účely.

Náplň práce:
Jako Projektový manažer budete mít přímou zodpovědnost za projekty, stavby, rozpočty a harmonogram projektu.
Nedílnou součástí je i komunikace s architekty, projektanty, dodavateli a investory.

  • řízení projektů v oblasti stavebnictví (harmonogram, rozpočty, termíny…)
  • koordinace realizačního týmu
  • úzká spolupráce s ostatními týmy

Požadujeme

  • min. SŠ v oboru stavebnictví
  • zkušenosti s vedením stavby/projektů
  • schopnost vést lidi
  • ŘP skupiny B
  • samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
  • služební automobil, notebook, mobil i pro soukromé účely
  • možnost realizace na zajímavých projektech
  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • cafetérie
  • příspěvky na stravování, penzijní připojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • firemní akce
  • lokalita: Žďár nad Sázavou

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné také pro projektový manažer, project manager, stavbyvedoucí, přípravář staveb, vedoucí staveb, práce Žďár nad Sázavou, práce kraj Vysočina, ...

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Projektový manažer ve stavebnictví?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tomáš Svoboda z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektový manažer ve stavebnictví

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.