Volné pracovní místo  Projektový manažer vývoje SW - R&D pro automotive

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 2-10-240163. Hledáte atraktivního zaměstnavatele? <br/>
<br/>Baví vás auta? Zajímají vás nejnovější technologie z automobilového prostředí? <br/>
<br/>Zareagujte a můžete se podílet na vývoji sofistikovaných řešení pro nejnovější automobily světových značek!!!<br/>
<br/>
<br/>Pro nově vytvořené R&D Centrum významné mezinárodní společnosti zabývající se vývojem a výrobou aktivních bezpečnostních prvků pro automobily hledáme uchazeče na pozici:<br/>
<br/>
<b>
<font size=5>
<font color=#c1152c>SW Projektový manažer</font>
</font>
</b>
<br/>
<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vedení konkrétního SW projektu - vývoj aktivních asistenčních prvků pro řízení automobilu</li>
<li> plánování, koordinace projektových aktivit</li>
<li> komunikace se zákazníkem (automobilkou), zpracování jeho požadavků a reprezentace SW vývoje u klienta (výsledky, apod)</li>
<li> analýza rizik, řešení problémů</li>
<li> kontakt s vývojovým týmem (ČR + zahraničí) - rozdělení práce, kontrola práce</li>
<li> práce s nástroji pro vývoj - metodiky, verzovací SW, ...</li>
<li> podíl na embedded vývoji, konfiguraci SW, implementaci ve výrobě</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ s ideálně technickým zaměřením (IT/elektronika/technika)</li>
<li> Zkušenosti z automotive, případně z příbuzných oborů (např. vývoj elektroniky jakéhokoliv druhu)</li>
<li> Minimálně 3 - 5 let zkušeností s vedením projektu v oblasti SW vývoje - ideálně embedded vývoj (C, C++), lze i senior vývojář se zkušenosti s plánování projektů (ideálně z oblasti vývoje technických produktů - automotive, nebo jiný technický obor)</li>
<li> Zkušenosti s verzovacími nástroji</li>
<li> Znalost procesů SW vývoje</li>
<li> MS Project</li>
<li> Komunikativní znalost Aj - plynná domluva se zahraničím (Nj velkou výhodou) </li>
<li> Silné technické a komunikační dovednosti </li>
<li> Zkušenosti s mezinárodními projekty jsou výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí:<ul>
<li> zázemí silné mezinárodní společnosti</li>
<li> přístup k nejmodernějším technologiím</li>
<li> účast na unikátních, prestižních projektech,</li>
<li> možnost růstu, uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností </li>
<li> možnost občasného vycestování do zahraničí</li>
<li> řadu firemních benefitů, bonusů a osobní ohodnocení</li>
</ul>
<br/>Místo výkonu práce: Praha