Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ MANAŽER

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 11-30-253974. Máte zkušenosti s vedením projektů? Troufáte si na vedení celého týmu? Zajímáte se o elektrotechniku?<br/>
<br/>Pojďte u nás pracovat jako: Projektový manažer!<br/>
<br/>Co Vás čeká:<br/>
<ul>
<li> řízení vývojových projektů od zadání po uvedení produktu na trh</li>
<li> komunikace se zákazníky a dodavateli</li>
<li> aktivní sledování a dodržování zadaných termínů a cílů</li>
<li> spolupráce s vývojem a produktovými manažery</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> minimálně středoškolské vzdělání s maturitou</li>
<li> zkušenosti z pozice v řízení projektů</li>
<li> angličtina úroveň B1</li>
<li> skvělé organizační vlastnosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pravidlené prémie</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> kafetérie</li>
<li> firemní školka</li>
<li> odborné vzdělávání a profesní růst</li>
<li> stravenky</li>
<li> fitness</li>
<li> jazykové kurzy</li>
</ul>