Volné pracovní místo  Projektový manažer

Vzdělání Bakalářské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Máte zkušenost na pozici projektového manažera v automotive? Baví Vás vedení projektů? Ovládáte anglický nebo německý jazyk? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti v Hustopeči? V tom případě jste tím pravým kandidátem pro nás!

Jaká bude Vaše náplň práce?
  • Spolupráce při zavádění nových projektů do výroby
  • Spolupráce při testování nových výrobků/forem na vstřikovacích lisech
  • Spolupráce na klíčovém/strategickém projektu v rámci celé skupiny
  • Samostatné vedení a zlepšování projektů
  • Analýza a optimalizace výrobních procesů, včetně identifikace slabých míst a návrhů na jejich odstranění
  • Podpora principů Six Sigma, Lean Enterprise

Co od Vás požadujeme?
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 5 let
  • Zkušenost s vedením projektů
  • Znalost PPAP, APQP, FMEA, 8D, SPC, ISO/TS 16 949

Co Vám nabízíme?
  • 25 dní dovolené
  • Systém benefitů formou kafetérie
  • Věrnostní program
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění