Volné pracovní místo  Projektový manažer

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer - pozice je vhodná i pro absolventy.
Region Brno

Náplň práce:
  • Spolupráce s obchodním oddělením při přípravě nabídek
  • Strukturované řízení všech výrobních projektů od podpisu kontraktu do konce záruční doby výrobku – zadávání a sledování průběhu objednávek v ERP, komunikace s obchodním a vývojovým týmem, zpracovávání technických dotazů od zákazníků, odpovědnost za zajištění exportní licence, administrativní činnosti
  • Spolupráci s odděleními plánování a výroby – plán výroby, stanovení priorit a změn; komunikace ohledně možných zpoždění a urychlení výrobních projektů
  • Reporting

ručení zaměstnance

Požadujeme

  • Schopnost řešit problémy, rozhodnout se a vyhodnotit priority, řídit změny
  • Aktivní přístup k sebevzdělávání, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost a loajalitu
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Zkušenosti v oblasti projektového řízení a průmyslu velkou výhodou
  • Znalost AJ na úrovni min. B1 podmínkou (denní komunikace)
  • Znalost MS Office (Word, Excel)

Nabízíme

  • Stabilní zázemí inovativní české firmy s unikátním know-how
  • Spolupráci se špičkovými technologickými odborníky na světové úrovni
  • Motivující finanční ohodnocení (kvartální, pololetní, roční odměny; prémie za vysoký pracovní výkon)
  • Odborné i rozvojové vzdělávání
  • 23 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Dotované závodní stravování (příspěvek 50 %)
  • Příspěvek za doporučení zaměstnance

Vhodné pro

Absolventy.