Volné pracovní místo  Projektový manažer

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Využijte příležitosti pracovat ve stabilní mezinárodní IT společnosti jako Projektový manažer.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> nastavování a koordinace pracovních postupů</li>
<li> dodržování časového a finančního rozvrhu v rámci jednotlivých částí projektového cyklu</li>
<li> plánování a řízení změn a rizik</li>
<li> vedení a motivace všech členů projektového týmu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> minimálně bakalářské vzdělání v oblast IT</li>
<li> nejméně 2 roky pracovních zkušeností v oblasti projektového managementu</li>
<li> zkušenosti s vedením týmů</li>
<li> všeobecný přehled v oblasti IT </li>
<li> komunikativní angličtina</li>
<li> pokročilá uživatelská znalost MS Office</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> možnost osobního rozvoje a karierního růstu</li>
<li> firemní telefon a notebook</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příspěvek na zdravotní péči</li>
<li> příspěvek na přestěhování</li>
<li> příspěvek na penzijní a životní připojištění</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".