Volné pracovní místo  Projektový manažer/vedoucí oddělení s AJ/NJ

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost působící na Teplicku, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektový manažer - vedoucí oddělení.<br/>
<br/>Pracovní náplň <ul>
<li> tvorba projektu pro novou výrobu </li>
<li> návrh konstrukčního řešení layoutu výrobní haly </li>
<li> podpora a metodické vedení oddělení výroby, inženýringu a dalších jednotlivých útvarů firmy</li>
<li> propagace Lean production principů </li>
<li> pravidelné školení pracovníků v jednotlivých nástrojích a metodách LEAN </li>
<li> podpora vedoucích pracovníků nevýrobních procesů při zlepšování </li>
<li> metodické vedení LEAN Events a projektů </li>
<li> monitoring výroby a vyhledávání úzkých míst ve výrobě </li>
<li> pravidelný reporting </li>
<li> metodická podpora a aktivní účast na nových projektech</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> praxe v oblasti technologie výroby</li>
<li> komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka </li>
<li> praxe s vedením týmu</li>
<li> znalost výrobních systémů</li>
<li> manažerské schopnosti</li>
<li> samostatnost v rozhodování</li>
<li> asertivní chování </li>
<li> odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu </li>
<li> schopnost jednat s externími konzultanty</li>
<li> uživatelská znalost na PC</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Zaměstnání v expandují firmě</li>
<li> Možnost osobního růstu a získávání poznatků také v mateřském závodě v zahraničí</li>
<li> Individuální výuku cizích jazyků</li>
<li> Věrnostní příspěvky</li>
<li> Příspěvky na stravování</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".