Volné pracovní místo  Projektový specialista

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti jako Projektový specialista.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Podpora projektového manažera</li>
<li> Obchodní činnost a tvorba nabídek</li>
<li> Zajišťování a zpracování potřebné dokumentace</li>
<li> Operativní řízení změn</li>
<li> Koordinace zakázek</li>
</ul>

Požadujeme

Kandidát by měl mít:<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání (elektrotechnický směr výhodou)</li>
<li> Velmi dobrá znalost AJ nebo NJ - denní komunikace</li>
<li> Zkušenost s prací ve výrobní společnosti</li>
<li> Zkušenost s účastí na projektech</li>
<li> Komunikační schopnosti, schopnost vyjednávání, argumentace</li>
<li> Týmový duch</li>
<li> Uživatelská znalost MS Office</li>
<li> Znalost SAP výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní společnosti</li>
<li> příjemné pracovní prostředí</li>
<li> možnost odborného rozvoje a dalšího vzdělávání </li>
<li> pracovní smlouva na dobu neurčitou</li>
<li> nástup ihned </li>
<li> mobilní telefon, notebook</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> příspěvek na pojištění (penzijní, životní)</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".