Volné pracovní místo  Projektový technik kvality - automotive

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • technické činnosti spojené s vývojem projektu v oblasti kvality
  • časté zahraniční cesty (cca 1/2 pracovní doby)

Požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • 1-2 roky praxe ve strojírenské výrobě v automotive (podmínkou)
  • odborné znalosti v oblasti řízení kvality (ISO/TS)
  • zkušenosti s projekty v oblasti automotive (výhodou)
  • středně pokročilá znalost AJ nebo NJ (podmínkou)
  • technické znalosti a zájem o obor automotive
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost rozhodnost časová flexibilita týmový hráč
  • vysoké pracovní nasazení
  • znalost práce s PC (MS Office)

Nabízíme:
  • uplatnění u významné společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • dovolená navíc
  • podnikové stravování
  • příspěvek na dopravu

Své životopisy v českém i cizím jazyce včetně telefonního kontaktu zasílejte pomocí volby "odpovědět".