Volné pracovní místo  Projektový technik strojírenství - Jablonec nad Nisou

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Významná společnost v oblasti vývoje a výroby energetických jednotek hledá nové pracovníky na pozici:

Projektový technik strojírenství - Jablonec nad Nisou

Nabízíme:
  • práci pro stabilní a stále se rozvíjející společnost
  • možnost profesního růstu a seberealizace
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • firemní benefity
  • nástup možný ihned / dle dohody

Pracovní náplň:
  • samostatné vypracování a projednání přípravných dokumentací
  • zpracovávání úvodních a prováděcích projektů
  • vypracovávání dispozičních a detailnějších konstrukčních řešení a technických výpočtů
  • zpracovávání podstatných změn a rekonstrukcí provozů
  • zpracovávání finančních rozpočtů
  • zajišťování autorského dozoru
  • spolupráce a koordinace s navazujícími útvary (technologie stavební elektro)
  • místo pracoviště Jablonec nad Nisou

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • spolehlivost zodpovědnost samostatnost a kreativitu

V případě zájmu zasílejte své CV na: použijte odpovědní formulář nebo volejte na použijte odpovědní formulář