Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ TECHNOLOG (KROMĚŘÍŽ)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáte zajímavou práci a máte technické myšlení? Ovládáte anglický jazyk na dobré úrovni a orientujete se v oblasti technologie vstřikování plastů? Pak hledáme právě Vás!

Výrobní společnost PLASTIKA a.s., která se specializuje na výrobu plastových dílů s vysokým stupněm doprovodných služeb, v souvislosti se svým rozvojem hledá vhodného kandidáta na pozici:

PROJEKTOVÝ TECHNOLOG (KROMĚŘÍŽ)

Pracovní náplň:

  • Řízení návrhu nových výrobků
  • Zpracování podkladů pro poptávkové řízení
  • Technická příprava výroby v souladu s požadavky zákazníka
  • Odpovědnost za technickou dokumentaci k výrobkům
  • Aktivní účast na zvyšování jakosti, efektivnosti a ekologie výroby

Požadujeme

  • Vzdělání VŠ/SŠ plastikářského nebo technického zaměření
  • Praxe v oblasti technologie vstřikování výhodou
  • Dobrá znalost anglického jazyka – slovem i písmem (komunikace se zákazníky)
  • Znalost dalšího světového jazyka (němčina, francouzština) výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz B, aktivní řidič
  • Pečlivost, smysl pro detail, časová flexibilita, samostatnost a komunikativnost

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity – závodní stravování, vzdělávání, balíček příspěvků a penzijní připojištění
  • Mobilní telefon a pružnou pracovní dobu
  • Zajímavou práci a zázemí prosperující společnosti
  • Možnost seberealizace a zodpovědnost za svou práci
  • Možnost profesního růstu a vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí

Termín nástupu: ihned, případně dohodou

Pokud máte zájem pracovat na této pozici, zašlete na níže uvedenou emailovou adresu motivační dopis, fotografii a Váš životopis v českém a anglickém jazyce.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Kroměříž

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás