Volné pracovní místo  Projektový vedoucí (M/Ž) - 13. mzda, pravidelné navyšování mzdy, příspěvek na připojištění!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Připojte se k našemu týmu jako Projektový vedoucí!  Jsme stabilní a moderní společnost, která klade důraz na kvalitu, inovace a rozvoj svých zaměstnanců. Nabízíme atraktivní mzdové ohodnocení a rozmanité benefity, včetně plně hrazeného stravování a možnosti kariérního a osobního růstu. Pokud hledáte příležitost být součástí dynamického týmu a rozvíjet své dovednosti ve skladovém prostředí, pak jste na správném místě!

Co nabízíme?

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • 13. mzda
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Plně hrazené stravování a Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Možnost kariérního a osobního růstu
  • 25 dnů dovolené
  • Zázemí moderní a stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Pravidelné firemní akce

Jaká je náplň práce?

  • Plánování, řízení a realizace nových projektů dle aktuálních standardů, interních procesů a požadavků klientů.
  • Koordinace týmu pracujícího na projektu.
  • Vedení dokumentace spojené s projektem.
  • Řízení projektových aktivit v softwaru pro projektové řízení.
  • Analýza problémů při zavádění nových projektů a zajištění nápravných opatření.
  • Pravidelné informování zainteresovaných stran o stavu projektů.
  • Hlavní kontaktní osoba pro zákazníky.
  • Odpovědnost za dosažení projektových cílů v rámci rozsahu, kvality, nákladů a termínů dodání.

Co požadujeme?

  • Minimálně 2 roky zkušeností na obdobné pozici v automobilovém průmyslu.
  • Pokročilá znalost angličtiny, znalost němčiny nebo španělštiny je výhodou.
  • Silné komunikační dovednosti.
  • Schopnost efektivně předávat informace, zkušenosti a znalosti.
  • Schopnost vést a motivovat projektový tým.

Připojte se k našemu týmu a buďte součástí naší úspěšné skladové operace! Těšíme se na vaši odpověď a společné úspěchy!