Volné pracovní místo  Projektový vedoucí (senior/ junior)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme 100% česká strojírenská společnost. Od roku 2013, kdy byla firma MPZ transformována do společnosti s ručením omezeným, se soustředíme zejména na průmyslovou automatizaci a zakázkovou strojírenskou výrobu pro automobilový průmysl.
Vlastní vývojový a konstrukční tým, obráběči a nástrojaři, stejně jako zaměstnanci výrobní divize – ti všichni pracují jako jeden tým. Vyvíjejí, konstruují a vyrábějí nejen automatická svařovací pracoviště, přípravky, manipulátory a nejrůznější jednoúčelové stroje. V našem týmu jsou také odborníci na vývoj a výrobu lisovacího nářadí.
Za úspěchem naší práce stojí především odbornost, kreativita, vztah k práci, pečlivost a také kvalita použitých materiálů či komponentů.

Zákazník je pro nás vždy partnerem.

Jsme ryze česká firma s dynamickým růstem a nabízíme volné pozice jak pro zkušené projektové vedoucí, tak pro šikovné a motivované lidi z technických/dělnických pozic, které na pozici projektový vedoucí zaškolíme.

Náplň práce:
  • Kompletně vedeš projekty u zákazníka (stavby pracovišť a výrobních zařízení pro automotive)
  • Komunikuješ s kolegy ze všech oddělení napříč firmou, kteří zajišťují jednotlivé fáze projektů (konstrukce, výroba, obrobna apod.)
  • Koordinuješ činnosti v jednotlivých fázích projetu tak, aby byly dodrženy termínové plány
  • Nakupuješ potřebný materiál, komunikuješ a kooperuješ s dodavateli
  • Vypracováváš termínové plány, rozpočty a jsi zodpovědný za finanční stránku projektu
  • Hodně času trávíš u zákazníků, jednáš s nimi, jsi pro ně hlavní spojka s týmem MPZ
  • Jsi technická podpora pro lidi na stavbě

Požadujeme

Důležitější než vzdělání je pro nás:

  • Technické myšlení a představivost
  • Čtení technické dokumentace
  • Aktivní znalost MS office
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Výborné organizační schopnosti
  • Komunikativní osobnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Časová flexibilita

Tvojí výhodou bude:
  • Zkušenost s řízením projektů
  • Zkušenost s vedením malého týmu
  • Znalost cizích jazyků

Nabízíme

  • Rozmanitou práci a rozšíření praxe
  • Jistotu pracovního poměru na dobu neurčitou
  • Motivující ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Balíček benefitů
  • Příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon
  • Využívání služebního automobilu
  • Výkonnostní odměny a prémie
  • Firemní akce
  • Atmosféru rodinné firmy

Jiná sdělení

Nesplňujete všechny požadavky? Ideální kandidát neexistuje. Pošlete nám bez obav svůj životopis, popište, s čím máte zkušenost, co nám můžete nabídnout, kam chcete profesně růst a my se Vám rádi ozveme zpět.