Volné pracovní místo  Property Manager

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, mezinárodní developerskou společnost se sídlem v Praze, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Property Manager

Náplň práce:
  • příprava podkladů pro fakturaci nájemného
  • zajištění technické správy budov
  • zastupování majitelů nemovitostí při jednání se subdodavateli a orgány státní správy
  • komunikace s nájemci
  • příprava a evidence nájemních smluv
  • reporting
  • příprava plánu oprav a preventivní údržby
  • evidence spotřeby médií
  • příprava podkladů k přefakturacím

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost obchodně-právních vztahů (nájemní smlouvy atd.)
  • zkušenost s technickou správou budov a převážně s Property managementem
  • praxi nejlépe v real estate nebo developerské společnosti
  • AJ na výborné úrovni (komunikace se zahraničními klienty)
  • velmi dobráznalost práce s PC v prostředí MS Office
(především Excel)
  • organizační schopnosti
  • spolehlivost
  • výborné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zajímavou, perspektivní práci v zahraniční společnosti s výborným zázemím
  • motivující finanční ohodnocení s odměnami a benefity
  • systém sociálních výhod

Nástup: ihned
Lokalita: Praha 1
Plat: cca 40 000,- Kč

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".