Volné pracovní místo  Provozní a projektový manager / managerka

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Chcete být užiteční a pomáhat druhým?
Chcete mít dobrý pocit z odvedené práce?
Chcete poznat zázemí moderní sociální služby?
Pak neváhejte a staňte se členem týmu Chytré Péče!!!

Chytrá péče ( použijte odpovědní formulář ) je poskytovatelem registrovaných sociálních služeb a pro své pracoviště v Praze hledáme posilu na pozici:

Manažerka / manažer

Náplň práce
  • Řízení a koordinace rozvojových projektů
  • Koordinace týmu pro přípravu odpovědí na grantové výzvy
  • Organizace aktivit v provozní a ekonomické oblasti
  • Plánování a koordinace vzdělávání a rozvoje zaměstnanců
  • Komunikace s úřady státní správy
  • Příprava výkazů
  • Rozvoj partnerské sítě (firmy, městské části, …)
  • Spolupráce na vyhledávání a výběru zaměstnanců – např. zadávání inzerce, účast na pohovorech, …

Požadujeme

  • Samostatnost a odpovědnost
  • Cílovou orientaci
  • Organizační schopnosti
  • Kreativitu
  • Orientaci v ekonomické části
  • Pokročilou znalost práce s Excelem
  • Chuť učit se nové věci

Nabízíme

  • Stabilitu a jistotu práce u poskytovatele registrovaných sociálních služeb
  • Smysluplnou práci v dynamicky se rozvíjejícím týmu
  • Možnost účastnit se inovativních rozvojových projektů v sociální oblasti
  • Stravenky a další benefity
  • Flexibilní pracovní dobu

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.