Volné pracovní místo  Provozní ekonom s AJ (od 30.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Výrobní společnost s dlouholetou tradicí a velmi dobrým postavením na trhu přijme do svého týmu pracovníka na pozici Provozní ekonom s AJ.

Náplň práce:

  • podílení se na rozvoji obchodní a ekonomické strategie společnosti
  • vytváření návrhů obchodních smluv
  • zodpovědnost za faktury - sledování termínů vystavení faktur za provedené práce, kontrola a odsouhlasení přijatých faktur
  • dohled nad finančními toky při realizaci zakázek
  • vyhodnocování zakázek, jejich evidence
  • tvorba analýz, predikcí, cash flow, atd.
  • koordinace a zefektivňování ekonomického úseku

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • angličtinu na pokročilé úrovni
  • min. 3 roky praxi na pozici ekonoma, příp. pozici s obdobnou náplní práce
  • praxe ve vedení lidí výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • zajímavou práci ve významné a rostoucí firmě
  • velmi dobré finanční ohodnocení s možným růstem
  • práci na plný úvazek na smlouvu na dobu neurčitou
  • využití cizího jazyka
  • firemní benefity
  • služební automobil
  • vzdělávání
  • nástup možný ihned
  • lokalita pracoviště: Hranice

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.