Volné pracovní místo PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ OLOMOUC

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Olomouc
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou
Hrubý plat
18000 - 24000 Kč/měs

Ref. č.: 12–21–215458. HLEDÁ SE ELEKTROÚDRŽBÁŘ / PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ BUDOV A ZAŘÍZENÍ

Náplň práce:
  • Zajišťování chodu strojů
  • Diagnostika a vyhodnocení poruch
  • Preventivní údržba
  • Elektroúdržba budov
  • 1 směna, po roce směnný provoz

Nástup ihned, smlouva na neurčito, mzda roste s Vámi.

Požadujeme

  • SOU či SŠ obor elektro
  • Vyhláška 50/78 Sb. §6 a výše
  • Orientace silnoproud
  • Praxe i malá v běžné údržbě strojů ve výrobě anebo absolvent který má chuť
se učit
  • ŘP sk. B

Nabízíme

Mzda dle individuální domluvy s postupným růstem.
Zázemí stabilní společnosti
závodní stravování,
5 týdnů dovolené,
sociální fond,
penzijní připojištění,
13. plat za dobré hospodářské výsledky a další benefity

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Kateřina Brussová (Grafton Recruitment s.r.o.)