Volné pracovní místo  Provozní elektrikář - údržbář - Pržno/Frýdlant nad Ostravicí

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Zavedená rodinná společnost hledá de svého týmu kolegu na pozici Provozní elektrikář - údržbář.

Náplň práce:

Budete reagovat na podněty vedoucích zaměstnanců v oblasti údržby strojů a zařízení
Budete stroje seřizovat a udržovat je v provozuschopném stavu
Budete provádět preventivní údržbu
Budete uvádět do provozu nové stroje a kontrolovat, zda pracují správně
Budete flexibilně opravovat poruchy na strojích
Budete se starat o sklad náhradních dílů a chybějící budete objednávat
Budete komunikovat s externími servisními firmami
Povedete záznamy v informačním systému údržby
Budeme rádi, když nám budete dávat návrhy na vylepšování technického vybavení a úpravy strojů
A samozřejmě je potřebná aktivní komunikace s vedením společnosti
Práce v 1sm provozu

Požadujeme

SO/SŠ vzdělání technického směru (elektro, údržba)
Znalost vyhlášky 50/1978 Sb., §6 nebo vyšší
Praxe na obdobné pozici
Orientace v technických výkresech a elektrických schématech
Znalost práce s MS Office
Aktivní přístup, schopnost samostatného rozhodování
Iniciativa v řešení technických problémů
Řidičské oprávnění skupiny B
Výhodou je znalost hydraulických systémů

Nabízíme

Atraktivní mzdové odhodnocení
Dodatečné prémie
Stravenky 90,- Kč
Životní/důchodové pojištění
Vánoční prémie
Zvýhodněné volání (firemní tarif)
Pouze ranní směny od 6 do 14:30
Dolouhodobý hlavní pracovní poměr
Dobrý kolektiv

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování.