Volné pracovní místo  PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 4-21-218761. Máte praxi jako provozní elektrikář? Orientuje se v PLC systémech, v elektroschématech apod.?<br/>
<br/>Pak nás neváhejte kontaktovat!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> elektroúdržba montážních linek a zodpovědnost za jejich technický stav </li>
<li> elektroúdržba a obsluha výrobního zařízení závodu </li>
<li> základní mechanická údržba - pneumatika</li>
<li> běžná denní údržba elektrických zařízení, preventivní a proaktivní údržba </li>
<li> spolupráce při zavedení nových technologií na montážních linkách </li>
<li> nepřetržitý provoz - dvanáctky (ranní a noční směny - dlouhý týden: Po, Út, Pá, So, Ne, krátký týden: St, Čt)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SOU/SŠ elektrikář - slaboproud/silnoproud</li>
<li> praxe v oboru min.2 roky, nejlépe ve výrobním závodě</li>
<li> platná vyhláška 50/78 Sb., min. § 6</li>
<li> znalost pneumatických prvků, obvodů a schémat</li>
<li> znalost v oblasti senzoriky. (indukční, kapacitní, optické senzory atd.) </li>
<li> orientace v elektroschématech</li>
<li> znalost diagnostiky poruch PLC systémů a modifikace PLC programů SIEMENS (Mitsubishi,Omron) výhodou</li>
<li> znalost frekvenčních měničů Siemens, Mitsubishi výhodou</li>
<li> aktivní a samostatný přístup k práci</li>
<li> možnost práce na nepřetržitý provoz - dvanáctky</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> motivující platové ohodnocení </li>
<li> zázemí stabilní zahraniční společnosti</li>
<li> systém příplatků a bonusů</li>
<li> příspěvek na stravné</li>
</ul>