Volné pracovní místo  PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Lokalita Beroun a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 160 Kč / hodinu

O firmě

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE je mezinárodní personální agentura, která na evropském trhu práce již více než 25 let poskytuje komplexní služby zaměstnavatelům i uchazečům o práci.

Pro mezinárodní společnost vyrábějící kovové spojovací součástky do automobilů hledáme zkušeného kandidáta na pozici PROVOZNÍHO ELEKTRIKÁŘE.

Náplň práce:
-Údržba a kontrola elektrotechnických částí strojů
-Servis a deagnostika zařízení
-Identifikace a odstraňovaní závad

Požadujeme

  • ÚSO/SO vzdělání elektro
  • Platná vyhláška ř. 50 min. § 6
  • Pracovní zkušenosti na obdobné pozici
  • Spolehlivost a aktivní přístup k práci
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • Základní mzdu od 160 Kč/hod. (dle pracovních zkušeností) + osobní ohodnocení až 24%
  • Mzda se po zkušební době navyšuje na základě pracovního výkonu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Věrnostní a přítomností prémie
  • 22 dní dovolené
  • Stabilní zázemí v prosperující firmě
  • Dobrou dopravní dostupnost do práce
  • Možnost nástupu ihned nebo dle dohody

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj aktuální životopis.