Volné pracovní místo  Provozní elektronik - zajímavé firemní benefity

Lokalita a další
Vzdělání Základní

Pro významnou mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí hledáme elektronika

Náplň práce:
provádění elektro údržby strojů a zařízení
diagnostikování chyb a jejich řešení
nastavování a seřizování strojů
technická asistence ostatním členům týmu
aktualizování a udržování technické dokumentace

Požadujeme

SŠ vzdělání nebo výuční list v oboru elektro slaboproud
znalost práce na PC (MS Office, aj.)
dobré analytické a diagnostické dovednosti
vyhláška č. 50/1978 Sb.§ 6
schopnost práce v týmu a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

každoroční navyšování platu, 13 a 14 plat, příspěvek na dovolenou a penzijní připojištění, obědy zdarma, sleva na nákup benzínu, 28 dní dovolené, možnost kariérního růstu a další výhody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím životopis na adresu: použijte odpovědní formulář nebo volejte na tel. číslo použijte odpovědní formulář