Volné pracovní místo  PROVOZNÍ INŽENÝR – BALÍCÍ TECHNOLOGIE – ref. č. 434

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Hledáte práci v okolí Brna? Máte zkušenosti s plnícími či balícími stroji?

Pro výrobní společnost působící v oblasti potravinářské výroby hledáme uchazeče na pozici Provozní inženýr – balící technologie.

Pracovní náplň na pozici:
  • zajištění plynulého provozu balicích zařízení a linek
  • spolupráce s výrobním týmem, hledání optimálních řešení ke snížení prostojů
  • podíl na rozvoji nových výrobků v souvislosti s novými obalovými materiály
  • spolupráce s vedoucími směn na redukci prostojů a zlepšování procesů
  • spolupráce s údržbou při zajišťování náhradních dílů a jejich včasném skladování
  • spolupráce na projektech a rozpočtech pro rozvoj a zlepšení vybavení závodu
  • spolupráce s dodavateli zařízení a řešení případných výrobních problémů
  • spolupráce s managementem, příprava reportů

Pracoviště: Hustopeče u Brna
Nástup: ihned

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • 5-10 let praxe v oblasti plnících a balících strojů
  • zkušenost s údržbou těchto strojů
  • výborná znalost angličtiny

Nabízíme

  • silné zázemí mezinárodně uznávané společnosti
  • nové moderní prostředí a špičkové technologické vybavení
  • nadstandardní plat včetně odměn a benefitů
  • možnost profesního i osobního růstu

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použiju volbu "odpovědět".