Volné pracovní místo  Provozní maloobchodní prodejny Praha západ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • zajištění chodu prodejny
  • zajištění výběru různorodosti produktů podle koupěschopnosti
  • výběr a zhodnocování dodavatelů nastavení cen
  • rozmístění produktů na prodejně (logicky a systematicky)
  • řízení zaměstnanců pekárny prodejny

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
  • praxi na pozici v maloobchodě s potravinami nebo blízké oblasti
  • praxe řízení menšího počtu zaměstnanců
  • schopnost organizace práce logické uvažování
  • aktivní přístup nadšení pro práci
  • komunikativní a obchodní dovednosti
  • samostatnost a cit pro obchod

Nabízíme:

  • kvalitní platové ohodnocení dle schopností (dobrý fixní plat + bonusová složka)
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • pracovní uplatnění PO-PÁ (8h pracovní doba event. přesčas dle potřeby zajištění
chodu prodejny)
  • nástup ideálně do 20.3.2014 nebo dle domluvy

Pozice je vhodná zejména pro ženy.

Zaujala Vás pracovní nabídka? Máte požadovanou praxi a dovednosti? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".