Volné pracovní místo  Provozní manažer/ka úklidových služeb - Praha, Praha-západ

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme bezpečnostní agentura D.I.SEVEN a už od roku 1995 nabízíme bezpečnostní a úklidové služby. Působíme v celé ČR. Zaměstnáváme více než 2500 zaměstnanců.

Proč se k nám přidat?
Budete pracovat ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí.
Práce v místě bydliště. Nedojíždějte za prací daleko. Působíme v každém regionu ČR.

Staráme se i o Vaši bezpečnost. Díky moderním technologiím jsme s Vámi neustále v kontaktu a můžeme Vám poskytnout okamžitou pomoc.

Našim zaměstnancům je vždy poskytnuto kvalitní pracovní ustrojení.

Popis pracovní nabídky

Vedoucí pozice - provozní manažer úklidu.

Zajímavé finanční ohodnocení 30.000 - 40.000 Kč / motivační složka - na základě počtu řízených zakázek a kvality odvedené práce.

Zakázky Vám budou přiděleny. Nejedná se o obchodní činnost.

Náplň práce:
Samostatné personální a provozní řízení zakázek, koordinace týmů/pracovníků úklidu na přidělených zakázkách/objektech.
Výběr nových zaměstnanců a zajištění jejich proškolení. Pravidelný reporting zákazníkovi a vedení společnosti o průběhu zakázek. Budete mít k dispozici kancelář s veškerým potřebným vybavením a technikou (kávovar, sprcha, sociální zařízení, počítač).

Neprovádíte úklid, pouze zakázku řídíte.

Požadujeme:
Manažerskou praxi v oboru a zkušenost s řízením lidí minimálně 2 roky. Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, životopis s fotografií.

Požadujeme

znalost práce na PC
aktivní řidič
zaslání životopisu podmínkou

Nabízíme

dlouhodobou spolupráci
zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
pravidelný měsíční příjem
odborná školení
motivační finanční ohodnocení

Jiná sdělení

automobil + telefon + kancelář