Volné pracovní místo  Provozovatel prodejny tabáku - Turnov

Lokalita Turnov a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme přední česká síť prodejen tabákových výrobků, tiskovin a loterijních služeb. První otevřená trafika se datuje k roku 1996. Od té doby se síť prodejen rozrostla na více než 160 po celé ČR a stále přibývají další.

Stavíme na 27 letech zkušeností a poctivě budovaném know-how.

Šanci podílet se na úspěchu značky má nyní každý schopný podnikatel, který může získat k užívání plně vybavený moderní obchod na skvělém místě a provozovat ho na základě franšízingu. Tím se mu otevírá unikátní příležitost podnikat s minimálním rizikem a zázemím silné značky.

Na podnikání se necítíte? Nevadí! Naši franšízanti k sobě hledají posily i na pozici asistenta/ky prodeje.

Náš web: www.traficon.cz

Chceš začít podnikat, ale nemáš k tomu dostatek prostředků? Rád pracuješ s lidmi a hledáš zázemí stabilní a silné společnosti?

V TOM PŘÍPADĚ POJĎ DO TOHO S NÁMI!

Staň se naším franšízantem a ZÍSKEJ moderně vybavenou a plně zásobenou prodejnu, maximální podporu naší společnosti a také možnost podnikat BEZ velkých počátečních investic.

Co vlastně franšíza je?
Franšíza je prakticky pronájem práv k podnikání, kdy jedna strana poskytuje licenci a zaběhnutou obchodní značku a druhá strana podle určených pravidel pod touto značkou samostatně podniká.

Požadujeme

Hledáme fajn kolegu, který:

  • Má obchodního ducha a zkušenosti z prodejem
  • Rád komunikuje s lidmi a pro úsměv nejde daleko
  • Je časově flexibilní a umí organizovat svůj čas
  • Práce s PC mu není cizí
  • Chce být součástí našeho usměvavého týmu

Nabízíme

Jaká bude Tvoje náplň práce:

  • Zajištění provozu svěřené provozovny
  • Aktivní prodej tisku, tabáku a dalšího doplňkového sortimentu
  • Komunikace se zákazníky
  • Organizování vlastního personálu prodejny
  • Plnění marketingových akcí

Co u nás můžeš získat:

  • Unikátní koncept podnikání bez velkých vstupních investic
  • Plně vybavenou prodejnu
  • Provizi z prodaného zboží
  • Garantovaný paušál na první tři měsíce (víme, že se vše musíš nejprve
naučit - po dobu tří měsíců od nás získáš stálou výši fakturace)
  • Komplexní zaškolení v naší „cvičné“ trafice
  • Stabilní českou firmu s fungujícími procesy
  • Podnikání, které Tě bude bavit

Vhodné pro

Absolventy, OZP, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.