Volné pracovní místo  Průmyslový inženýr/ka - programování výrobních zařízení

Lokalita Tachov, Plzeň a další
Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 65 000–80 000 Kč / měsíc

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost zabývající se strojní výrobou a montáží, hledáme nové posily do týmu.

Pokud máte zkušenosti ze strojírenské společnosti/ automotive s programováním výrobních zařízení a správou systémových aplikací, všeobecný přehled v oblasti strojírenství a komunikativní znalost angličtiny/ němčiny, nabízíme Vám jedinečnou příležitost podílet se na výrobě nejmodernějších strojírenských produktů pro zákazníky po celém světě.

Náplň práce:
  • Podpora výroby při nastavení IT systémů - zapracování požadavků na design a funkčnost produktu do systémů
  • Spoluúčast na plánování, mapování a implementaci nových výrobních procesů z pohledu IT podpory
  • Programování malých změn (Oracle, MSSQL)
  • Úpravy a testování systémů a nových procesů, podpora při zavádění do standardních uživatelských procesů
  • Vývoj, aplikace a zajišťování změn v IT aplikacích nebo v systémech dle požadavků
  • Samostatné vedení dílčích projektů v oblasti podpory výrobních IT systémů
  • Analýzy problémů, návrhy nápravných opatření
  • Úzká spolupráce s odděleními napříč společností, především technologie, IT, R&D, kvalita

Požadujeme

  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky, ideálně v automotive/ strojírenském prostředí
  • Znalost systémových IT aplikací, podpůrných systémů, CAN komunikace
  • Znalost databází (Oracle, MSSQL)
  • Orientace v metodách štíhlé výroby a jejich aplikace v praxi
  • Dobrá znalost angličtiny nebo němčiny pro každodenní využití
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Technické myšlení, schopnost řešit problémy a navrhovat nápravná opatření

Nabízíme

  • Silně motivující finanční ohodnocení
  • Práce ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím
  • Příležitost pracovat s nejmodernějšími technologiemi a podílet se na jejich výběru
  • Vánoční bonus, dovolenkový bonus
  • Roční odměny
  • Možnost profesního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Plně hrazené stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvky na dovolenou, Vánoce
  • Příspěvky na sport, kulturu
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Odměny při životních a pracovních výročí
  • Přátelské pracovní prostředí založené na spolupráci a komunikaci
a mnoho dalšího