Volné pracovní místo PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR ve výrobě

aktivní
PeoplePoint s.r.o.
Místo pracoviště
Šumpersko, Zábřežsko
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské

Absolvovali jste na vysoké škole technický obor? Vyznačujete se schopností myslet analyticky a systematicky? Máte dobré organizační schopnosti? Nabízíme Vám pozici průmyslového inženýra.

Lokalita: Šumpersko, Zábřežsko

Zaměstnavatel: Rozvíjející se firma zásobující tuzemský i zahraniční trh plastovými okny a dveřmi.

Pracovní náplň:

Zlepšování procesů ve výrobních závodech

Zaznamenávání kusovníků a spotřeby materiálu

Vedení projektu návrhu výrobního a zásobovacího layoutu v nové výrobní hale

Následná implementace nového layoutu

Ostatní činnosti související s danou pozicí v nové průmyslové hale

Požadujeme

VŠ technického směru – nejlépe průmyslové inženýrství (vhodné i pro absolventy)

Samostatnost

Analytické myšlení

Znalost MS Office

Nabízíme

Odpovídající finanční ohodnocení

Možnost kariérního růstu

Možnost dalšího vzdělávání

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.