Volné pracovní místo  Purchasing Specialist

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta - významnou nadnárodní společnost hledáme motivované kandidáty pro nově otevřenou pozici :

PURCHASING SPECIALIST

Náplň práce:
Tvorba nákupních objednávekkoordinace procesu dodání zboží
Optimalizace skladových zásob eliminace nákupu neobrátkového zboží
Úpravy plánovacího systému (forecasty prodejůpojistné zásobyapod.)
Urgence kritických položek u dodavatelů

Požadavky na uchazeče:
SŠ/VŠ vzdělání- optimálně ekonomického nebo technického směru
Dobrá znalost AJ (a)nebo NJ
Dobrá znalost MS Office zejména Excelu
Orientace na trhu náhradních autodílů
Zodpovědná osobnost s orientací na výsledky

Nabízíme:
Perspektivní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
Prostor k profesnímu i osobnímu růstu
Příjemné pracovní prostředí
Motivační ohodnoceníbonusy

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".