Volné pracovní místo  Python Developer - remote projects

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–110 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Chcete se účastnit hledání zapomenutých miliard?
Pro unikátní fintech službu hledáme Python Vývojáře z celé ČR, který nám pomůže v brzké době dokončit projekt.
Naším společným cílem je přinést co nejvíce Čechům jejich peníze z kuponovky.

Ano, pracovat můžete z celé ČR či Slovenska, práce je plně remote.

Náplň práce:
  • Vývoj backendu aplikace v Pythonu na frameworku FastAPI

Požadujeme

  • Python3
  • FastAPI
  • Aurora, DynamoDB
  • SQLAlchemy
  • REST API
  • Microservice architecture

Výhodou - ne nutností:
  • Github CI/CD
  • Automatické testování – unit, integration a e2e
  • AWS, Docker, Pytest

Nabízíme

  • Práci na IČO
  • Odměna cca 6000 na MD - dle dohody a Vaší seniority
  • Sisk days
  • Plně autonomní práci založenou na důvěře

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!