Volné pracovní místo  QUALITY ENGINEER /LEADER- AUTOMOTIVE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 2-30-258139. Mezinárodní výrobní strojírenská společnost nabízí příležitost stát se členem týmu top specialistů.<br/>Hledáme kvalifikovaného pracovníka na pozici QUALITY ENGINEER /LEADER.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> řízení systému kvality dle EN ISO 13485 ve výrobě plastových zdravotnických prostředků a výrobků pro farmacii</li>
<li> sledování klíčových ukazatelů kvality</li>
<li> řízení externích a interních auditů</li>
<li> řízení zákaznických a dodavatelských reklamací</li>
<li> provádění analýz rizik produktu a procesů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> 3-5 let praxe na podobné pozici (zdravotnická výroba, automotive výroba)</li>
<li> znalost ISO 9001, ISO 13485 a návazné legislativy</li>
<li> znalost směrnice 93/42/EHS pro Zdravotnické prostředky</li>
<li> znalost požadavků FDA, znalost problematiky CE</li>
<li> znalost anglického jazyka, němčina výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> kompletní zaškolení</li>
<li> dny dovolené navíc</li>
</ul>