Volné pracovní místo  Quality Engineer (M/Ž) - atraktivní mzdové ohodnocení, možnost kariérního růstu

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–50 000 Kč / měsíc

Do naší společnosti hledáme inženýra kvality. Pokud máte zkušenosti z oblasti kvality - dodavatelské, zákaznické či výrobní - neváhejte a odpovězte na inzerát.  Jsme moderní firma, která nabízí svým zaměstnancům zázemí silné a dynamické společnosti, v moderním, bezpečném a zdravém pracovním prostředí.

Nabízíme

  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost zvyšování profesní kvalifikace
  • možnost kariérního růstu

Náplň práce

  • spolupráce na plánování a zajišťování kvality při zavádění nových projektů
  • podílet se na definování požadavků na výrobek
  • řešení a zpracování reklamací v sériové fázi nových i stávajících projektů
  • navrhování nápravných opatření, analýza ukazatelů kvality a vytváření kontrolních plánů
  • komunikace s ostatními odděleními v rámci zlepšování celkového výrobního procesu a vedení týmu
  • certifikační, zákaznické a interní audity
  • komunikace se zákazníkem a specifikace jeho požadavků v oblasti kvality

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • předchozí praxi na pozici v oblasti kvality - alespoň 2 roky
  • aktivní znalost kvalitativních nástrojů
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • komunikativní znalost anglického jazyka