Volné pracovní místo  QUALITY MANAGER

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro úspěšnou obchodní společnost působící na trhu dentálních potřeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici „QUALITY MANAGER“ region: Praha 3.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • podílí se na schvalovacím procesu nových dodavatelů
  • odstraňování závad z auditu
  • provádění interních auditů
  • zodpovědnost za dodržování ISO normy
  • vedení oddělení reklamací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • alespoň základní znalost AJ nebo NJ (zahraniční dodavatelé)
  • pečlivost, systematičnost, efektivita odvedené práce
  • orientace na potřeby zákazníky
  • zkušenost na obdobné pozici
  • znalost certifikace ISO

Nabízíme

  • zajímavou práci a možný profesní růst
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • zázemí prosperující společnosti
  • balíček zaměstnaneckých výhod

Nástupní plat: 40 – 55 tis. Kč

Nástup: ihned (dohodou)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".