Volné pracovní místo  React developer - Firemní systémy

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–80 000 Kč / měsíc

Máte zkušenosti s vývojem webů v Reactu a jste otevření novým příležitostem?
Jsme mezinárodní společnost, která hledá kolegu do naší Brněnské pobočky. Vyvíjíme software pro zjednodušení fungování firem v oblasti financí, správy dokumentace a analýzy dat.
Zakládáme si na neformálním prostředí s velmi přátelskou atmosférou a kolegy z jiných zemí, takže si u nás procvičíte i příležitostnou komunikaci v angličtině (ale nic vážného).

Náplň práce:
  • Vývoj především webových aplikací pomocí Reactu
  • Vyvíjení multifunkčních komponent a modulů
  • Testování funkcionality webových aplikací napříč různými prohlížeči
  • Spolupráce s týmem designérů a vývojářů
  • Komunikace se zahraničními kolegy v angličtině

Požadujeme

  • Zkušenost s vývojem v Reactu min. 1 rok
  • Znalosti webových technologií (HTML5, CSS3)
  • Znalost REST API
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Výhodou: znalost jazyka Typescript

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba s možností H/O
  • Možnost profesního i kariérního růstu
  • Rozmanité teambuildingy
  • Výborné jídlo a pití v kanceláři po celý den

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku React developer - Firemní systémy?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku React developer - Firemní systémy

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.