Volné pracovní místo  React Developer, kterého baví velké věci!

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–110 000 Kč / měsíc

Patříme ke světové špičce v návrhu, tvorbě a implementaci rozsáhlých IoT řešení.

Jeli jste někdy třeba Eurotunelem pod kanálem La Manche?
Tak právě za ním stojí naše společnost.

A právě teď potřebujeme do týmu stejně špičkového React vývojáře.
Vaším úkolem bude vývoj (a pokud si troufnete, tak i návrh) front-endové části aplikace, která v reálném čase zobrazuje data z jednotlivých HW prvků našich systémů.
Jdete do toho?

Náplň práce:
  • samozřejmě především front-end vývoj
  • sáhnete si na realtime, grafy a 3D
  • budete vyvíjet, rozšiřovat a definovat funkci budoucího systému
  • rádi Vám vyjdeme vstříc v míře samostatnosti a zodpovědnosti, kterou s sebou Vaše práce ponese
  • od nás tak můžete dostat celé zadání nebo budete pracovat na dílčích částech programu
  • v každém případě bude Vaše role hodně o spolupráci s českými i zahraničními kolegy (Rakousko, Švýcarsko, USA)

Požadujeme

  • oceníme především dobré znalosti vývoje v JavaScriptu a TypeScriptu
  • dnes obecně je celý stack postavený na knihovně React a příbuzných technologiích
  • zajímáte se o měřicí systémy, špičkový frontend a man-machine interface
  • velkou výhodou pro Vás bude zkušenost z velkého projektu
  • díky mezinárodnímu charakteru společnosti je důležitá i komunikativní angličtina
  • kvůli nutnosti spolupracovat s kolegy oceníme i možnost cca 2x za týden pracovat z našich brněnských kanceláří

Nabízíme

  • spoustu zaslouženého volna: 4 týdny dovolené v průběhu roku + volno navíc přes celé Vánoce + 5 sick-days
  • 13. plat na konci roku
  • příspěvky na pojištění, spoření nebo stravování
  • možnost dále se vzdělávat za „firemní peníze“
  • šanci poznat svět – pokud budete chtít, můžete se klidně každé 3 měsíce podívat po našich evropských pobočkách

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujali jsem vás?
Pošlete nám své CV a my se rádi ozveme.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku React Developer, kterého baví velké věci!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku React Developer, kterého baví velké věci!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.