Volné pracovní místo  React developer Ostrava a okolí!

Lokalita Ostrava a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–85 000 Kč / měsíc

Hledáme talentované jedince, kteří chtějí získat novou pracovní příležitost a spojit svou kariéru s renomovanou mezinárodní společností. V tuto chvíli hledáme vášnivé fullstack vývojáře, kteří mají v rukávu skvělé dovednosti v React a C#.

Náplň práce:
  • Spolupracujte na fascinujících mezinárodních projektech ve skupinách o velikosti 2-5 lidí.
  • Využijte své dovednosti ve frameworku React – ale bez jakýchkoli náznaků starých technologií!
  • Vytvářejte moderní HTML/CSS webové aplikace a pracujte s inovativními DevExpress komponenty.
  • Prokažte své mistrovství v programovacím jazyce C# a vytvářejte efektivní Rest API rozhraní.

Požadujeme

  • Ovládat tvorbu moderních webových aplikací pomocí Reactu a zároveň vládat jazyk C#.
  • Mluvit anglicky na komunikační úrovni.
  • Rozumět kódování v HTML/CSS.
  • Být týmový hráč, ale zároveň si umět poradit s individuálním vývojem.

Nabízíme

  • Možnost flexibilní pracovní doby.
  • 25 dní dovolené pro vaši pohodu.
  • Pravidelné tajemství – revize mezd.
  • Home Office s finančním příspěvkem.
  • MultiSport karta pro aktivní odpočinek.
  • Možnost učit se – interní/externí kurzy, jazykové lekce a tajné konference.
  • Stravenkový paušál, který se na první pohled nezdá, ale užitečný je.
  • Penzijní připojištění – získáte více, než na co byste čekali.
  • Tajný program podpory rodičů – více času s dětmi, placená rodičovská dovolená a rodičovský bonus.
  • Možnost dalšího kariérního růstu – nejen v ČR, ale po celém světě.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku React developer Ostrava a okolí!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tomáš Ondra z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku React developer Ostrava a okolí!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.