Volné pracovní místo  REACT / Native Developer - IČO, Brno

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–100 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Uvítáme u nás parťáka, kolegy React / Native programátora.
Hledáme někoho, jako jsme my sami. Máme zápal k práci a zároveň jsme normální, pohodoví IT kolegové, kteří chtějí na projektu dělat s úsměvem a vytvářet užitečné aplikace. Platíme za kvalitní odevzdanou práci a třídíme odpad, ale nebudeme tě lámat, budeme respektovat tvůj vlastní styl.
V našich projektech dbáme na to, abychom byli up-to-date vzhledem k trendům a aktuálním moderním technologiím a přístupům - typicky v každém následujícím projektu přidáváme nějaké vylepšení a zkoušíme novou technologii.

Náplň práce:
  • Architektura většiny projektů je API based
  • Práce na business logice na backendu
  • Komunikace skrze připravené interface rozhraní s REACT aplikací, která samostatně řeší celé view
  • Kompletní implementace uživatelské logiky aplikace.

Požadujeme

  • Praxi na obdobné pozici (frontend / React developer)
  • Výbornou praktickou znalost React
  • Zájem o frontendové a moderní technologie
  • Možnost a chuť být s námi v kanceláři v Brně
  • Zkušenosti s vývojem mobilních aplikací

Nabízíme

  • Full time dlouhodobou spolupráci s možností Home Office
  • 25 dní dovolení + sick days
  • Lekce angličtiny a španělštiny zdarma
  • Jasně nastavené procesy předávání zadání projektů
  • Otevřenou komunikaci a sdílené zkušeností v týmu
  • Projekty pro velké hráče na trhu
  • Zpětnou vazbu, kdykoliv bude o ni zájem

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!