Volné pracovní místo Recepční, asistentka

aktivní
XC VISION

XC VISION a.s. je consultingovovu skupinou, která pracuje jako platforma nezávislých odborníků z různých oborů. Klíčovým je pro nás princip eXperience Consulting – poradenství založené na zkušenosti.
Naši klienti tak mají vždy jistotu, že know-how, jehož se jim dostává, je prověřeno praxí členů našeho týmu.

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou
Hrubý plat
20000 - 25000

Prestižní soukromá klinika hledá příjemnou a pohlednou slečnu či paní na pozici recepční a asistentky. Nezáleží na věku, podmínkou je příjemné vystupování.

Náplň práce:

  • kontakt s klienty na recepci
  • asistence manažerce kliniky
  • práce na plný úvazek

Požadujeme

Požadujeme:

  • příjemný a kultivovaný vzhled
  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • angličtina na konverzační úrovni
  • vzdělání zdravotnického směru není podmínkou, avšak představuje velkou výhodu

Nabízíme

Nabízíme:

  • luxusní prostředí zavedené kliniky s exkluzivní klientelou
  • kolektiv špičkových profesionálů
  • platové ohodnocení: 20 000 Kč – 25 000 Kč dle zkušeností a schopností

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.