Volné pracovní místo  RECEPČNÍ - dlouhodobě na 20 hod/týden, 100 - 110 Kč/hod

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Nabízíme Vám možnost dlouhodobé spolupráce na pozici Recepční do významné mezinárodní společnosti s pohodovým pracovním prostředím.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vítání návštěv</li>
<li> přepojování hovorů</li>
<li> příchozí/odchozí pošta</li>
<li> objednávka kurýrů</li>
<li> případná administrativní výpomoc v rámci oddělení</li>
</ul>
<br/>Nástup: ihned<br/>Lokalita: Praha 3<br/>Pracovní doba: cca 20 hod/týden<br/>
<br/>Plat:100 - 110 Kč/hod

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> pokročilá znalost AJ</li>
<li> administrativní praxe nutností</li>
<li> praxe z firemní recepce velkou výhodou</li>
<li> dlouhodobá spolupráce </li>
<li> zodpovědnost, spolehlivost, loajalita</li>
<li> příjemné a reprezentativní vystupování, pozitivní přístup</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pracoviště v centru Prahy</li>
<li> administrativní zkušenost z mezinárodního prostředí</li>
<li> vstřícný pracovní kolektiv</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".