Volné pracovní místo  Recepční wellness hotelu

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–38 000 Kč / měsíc

Chcete být součástí kvalitního Wellness hotelu v Jeseníkách?

Jsme Wellness centrum Kolštejn, které se nachází v malebné vesničce Branná a hledáme toho správného člověka jako podporu našeho týmu na pozici HOTELOVÁ RECEPČNÍ/HOTELOVÝ RECEPČNÍ.

Dokážete se soustředit na více věcí najednou?
Dokážete dobře a rychle reagovat na jakoukoliv situaci?
Jsou pro Vás hosté na prvním místě a snažíte se jim vyhovět?
Pokud ano, hledáme právě Vás.

Co Vás čeká?
Budete v kontaktu s hosty od začátku (objednání našich služeb, jejich uvítání, informování o našich službách) až do konce (odjezdu z našeho centra). Recepce je ale také centrem celého dění, takže budete studnou informací pro všechny příchozí do našeho krásného hotelu.

Požadujeme

  • Profesionální a příjemné vystupování
  • Chuť dělat svoji práci naplno
  • Znalost jednoho z hotelových systémů je výhodou

Vše další potřebné Vás naučíme!

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Měsíční odměny dle produkce
  • Personální stravu za symbolickou cenu
  • Zaměstnanecké slevy na služby hotelu
  • Nástup ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Máte zájem o nabídku Recepční wellness hotelu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Tereza Stratilová z Relax centrum Kolštejn, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Recepční wellness hotelu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.