Volné pracovní místo Recepční

aktivní
Maxijob
Místo pracoviště
Hostivař
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
SŠ s maturitou
Hrubý plat
16.000,-

Pro významnou společnost zaobírající se výrobou nábytku, hledáme další vhodnou kandidáta/ku na pozici Recepční.
Náplň práce:

  • komunikace s příchozími klienty jak česky tak anglicky hovořícími
  • komunikace s dopravci, kurýry apod.
  • obsluha hostů (občerstvení)
  • přepojování tel. hovorů
  • administrativní práce na PC
  • využití cizího jazyka (komunikace s klienty)
  • apod.

Požadujeme

  • pokročilou znalost cizího jazyka (nejlépe AJ) pro komunikaci s hosty
  • komunikativní a příjemný typ člověka
  • samostatnost, zodpovědnost
  • dobrá znalost práce s PC

Nabízíme

  • pestrou pracovní náplň
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • fajn pracovní kolektiv
  • nástup možný ihned
  • místo pracoviště Praha Hostivař
  • mladý kolektiv