Volné pracovní místo  RECEPČNÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Hotel Prague Inn s přátelskou atmosférou hledá pro posílení teamu

Recepční/ho na hlavní pracovní poměr - nadstandardtní podmínky

Náplň práce:

  • samostaná práce s hosty

Požadujeme:

  • AJ , další jazyk výhodou. Znalost programu Hores je výhodou.
  • příjemné vystupování
  • spolehlivost, pečlivost, flexibilita a aktivní zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • stabilní zázemí hotelové společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v malém hotelu
  • příspěvek na stravování
  • zajímavé platové ohodnocení
  • bonusy, prémie,provize z concierge.

V případě Vašeho zájmu prosím posílejte svoje životopisy na adresu - e-mail použijte odpovědní formulář
použijte odpovědní formulář