Volné pracovní místo  Recepční

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 10 000–25 000 Kč / měsíc

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Pro našeho významného klienta – českou společnost zabývající se prodejem, vývojem, distribucí a montáží kuchyňských linek – hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Recepční

Vaše náplň práce:
  • Obsluha telefonní ústředny
  • Evidence pošty a úkony s tím spojené
  • Uvádění návštěv
  • Běžná administrativa, vyřizování korespondence a telefonátu
  • Objednávky občerstvení
  • Rezervace zasedacích místností
  • Správa a přerozdělování centrálního e-mailu

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxe na podobné pozici velkou výhodou
  • Příjemné reprezentativní vystupování
  • Praxi v oblasti administrativy
  • Znalost práce na PC
  • AJ komunikativně
  • Bydliště v okolí Říčan

Nabízíme

  • Zajímavou a rozmanitou práci v prosperující společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Mladý kolektiv
  • Stravenky a jiné benefity
  • Místo prácoviště: Říčany

Jiná sdělení

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o. , sídlem Biskupský dvůr 2095 / 8 , Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.