Volné pracovní místo  Recruiter/ka, co se nebojí komunikovat a zajímá se o obchod

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 26 000–45 000 Kč / měsíc

Těší mě, že sis rozkliknul/a tento inzerát - znamená to, že hledáš něco blízkého tvému srdci - to znamená komunikaci, oblast náboru a obchod! Do mého super týmu hledám posilu, která se bude zaměřovat na nábor kmenových zaměstnanců technických profesí (skladník, obráběč kovů, elektrikář, ale i vedoucí výroby nebo ředitel) - vše se naučíš a poznáš i osobně. Co by tě mohlo u nás také zaujmout? Budeš v úzkém kontaktu s firmami, které na tebe budou spoléhat, že jim najdeš toho specialistu, který jim chybí. Naše práce je rozmanitá, zajímavá, ne vždy jednoduchá, ale posune tě nejen profesně, ale i osobně. Ozvi se a sejdeme se u nás :)

Náplň práce:
  • nejprve se naučíš jak komunikovat s kandidáty i firmami a vlastně celkově poznáš tajemství, o čem naše práce je
  • každá profese potřebuje jinou strategii na oslovení - zde se kreativitě meze nekladou
  • denní kontakt s kandidáty, kterým pomáháme se dozvědět o nejlepší nabídce, jak zaujmout na pohovoru anebo jak se s budoucím zaměstnavatelem domluvit
  • pracujeme s databázemi, inzercí, sociálními sítěmi, atd.
  • postupně se dostaneš i do obchodu - naučíš se vést obchodní jednání s novými firmami a postupně si budeš tvořit své "portfolio"
  • naše práce je hodně online - budeš potřebovat hlavně počítač (MS Office, ERP) a telefon
  • budeš se osamostatňovat ve své práci, ale nadále budeš součástí nápomocného kolektivu, který rád tráví společný čas

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (vhodné i pro ABSOLVENTY)
  • máš chuť se věnovat dynamickému oboru, který není lehký, ale o to zajímavější a rozmanitější
  • pokud budeš mít praxi v personální agentuře, ulehčí ti to start - ale vše se stejně naučíš postupně u nás :)
  • máš chuť se naučit vést obchodní schůzky a být v práci více a více samostatnou jednotkou
  • zvládáš ovládání počítače a sepsat dokument anebo formální email ti nedělá problém
  • ŘP sk. B - do budoucna budeš jezdit na obchodní jednání, nedělá ti tedy problém dojet z místa A do místa B

Nabízíme

  • fix + provize
  • provize máme bez stropu - je tedy na TOBĚ, zda budeš chtít sbírat osobní i firemní rekordy
  • pružná pracovní doba
  • k dispozici veškeré vybavení pro práci, telefon i pro osobní využití (volné minuty, sms i data)
  • 20 dní dovolené + 5 dní free days (zvyšování fondu dovolené po 2 letech)
  • různé příspěvky (penzijko, Multisportka, šalinkarta,...)
  • pravidelné akce, které jsou vždy něčím výjimečné
  • sídlíme v moderních nových kancelářích s dobrou dostupností

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!