Volné pracovní místo  RECRUITER S ANGLIČTINOU, mezinárodní společnost

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Máte zkušenost s náborem a mluvíte plynně anglicky? Máte zájem být součástí náborového týmu mezinárodní společnosti? Pak může být tato pozice možná právě pro Vás!<br/>
<br/>Pro mezinárodní společnost působící v IT hledáme vhodné kandidáty na pozici RECRUITER.<br/>
<br/>Vaše pracovní náplň:<ul>
<li> Zodpovědnost za náborový proces</li>
<li> Práce s využívanými zdroji kandidátů</li>
<li> Vedení pohovorů a testování kandidátů</li>
<li> Vedení assessment center</li>
<li> Komunikace a follow up s kandidáty</li>
<li> Spolupráce s personálními agenturami</li>
<li> Související administrativa a reporting</li>
</ul>
<br/>Lokalita: Praha 4<br/>Smlouva: pracovní smlouva na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení<br/>Nástup: ihned/dohodou

Požadujeme

<ul>
<li> Min. SŠ ukončené vzdělání</li>
<li> Zkušenost s náborem min. půl roku</li>
<li> Vynikající znalost angličtiny (každodenní využití psanou i mluvenou formou)</li>
<li> Znalost MS Office</li>
<li> Velmi dobré komunikační dovednosti</li>
<li> Flexibilita, organizační schopnosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> sick days</li>
<li> využití Aj</li>
<li> možnost pracovat v prestižní IT společnosti</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.