Volné pracovní místo  Recuitment Specialist, 110 - 120 Kč/hod

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Grafton hledá pro svého významného klienta, americkou průmyslovou společnost, vhodné kandidáty na dlouhodobou spolupráci na pozici: <br/>Recruitment Specialist<br/>
<br/>NÁPLŇ PRÁCE:<ul>
<li>zajištění administrativní podpory Recruitment týmu</li>
<li>komunikace s týmy v Anglii a Irsku</li>
<li>zajištění kompletního procesu recuitmentu (příprava podkladů pro náborový proces, domlouvání pohovorů, nastavení mezd)</li>
<li>participace na aktualizacích náborových příruček, procesních manuálů a dalších dokumentů</li>
<li>procesování cestovních výdajů</li>
<li>práce v SAPu</li>
<li>asistence týmu při dalších procesech a administrativních úkolech</li>
<li>další ad-hoc administrativní úkoly</li>
</ul>
<br/>
<br/>NÁSTUP: v průběhu června<br/>SMLOUVA: do konce roku (s možností prodloužení)<br/>LOKALITA: Praha 3 (metra Flora)<br/>ÚVAZEK: 16 hod/týden

Požadujeme

<ul>
<li>ideálně student/ka VŠ</li>
<li>výborná znalost angličtiny podmínkou</li>
<li>předchozí zkušenost v HR podmínkou</li>
<li>zájem o oblast HR</li>
<li>velmi dobrá znalost MS Office</li>
<li>organizační a komunikační dovednosti</li>
<li>zodpovědný přístup k práci</li>
<li>orientace na detail a analytické myšlení</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>stravenky</li>
<li>možnost získat/rozšířit praxi v oblasti HR</li>
<li>mezinárodní prostředí - využití angličtiny na denní bázi</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".