Volné pracovní místo  ŘEDITEL DIVIZE PRO KLASTER - ČR, SK, PL - INDUSTRY - TOP MANAGEMENT #6617259

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého významného klienta, celosvětově uznávanou, velmi kvalitní společnost působící v oblasti průmyslu a služeb výbornou osobnost na pozici:

ŘEDITEL DIVIZE PRO KLASTER - ČR, SK, PL - INDUSTRY - TOP MANAGEMENT
Popis pozice / Náplň práce:

Inovativní rozvoj divize
Vedení max. 10 podřízených a navrhování na rozšiřování jejich kvalifikace
Strategické plánování, navrhování a nastavování krátkodobých i dlouhodobých cílů
Zodpovědnost za finanční výsledky divize
Rozvoj vztahů s klienty, nastavení strategických KA, development se záběrem na velké klienty
Zájem vymýšlet a implementovat nové nápady
Podílení se vlastními nápady na rozvoji celé společnosti
Reporting, komunikace s managementem napříč mezinárodní společnost

Požadujeme

Náš klient požaduje:
VŠ vzdělání technického směru
Zkušenosti v oblasti výroby, průmyslu či certifikací v jedné společnosti min. 4 roky PODMÍNKOU
Zkušenosti s vedením týmu o min. 5 podřízených min. 3 roky PODMÍNKOU
Zkušenosti s vedením zemí (Slovensko, Polsko) velkou výhodou
Velmi dobrá úroveň anglického jazyka - multikulturní prostředí - firemní jazyk je AJ PODMÍNKOU, + NJ velkou výhodou
Silně diplomatickou, komunikativní, přirozenou osobnost s lidským přístupem
Samostatnou osobnost s vnitřní motivovaností a se zaměřením na výsledek
Proaktivní osobnost zaměřenou na inovace (nové možnosti) v rámci své divize
Schopnost rychle porozumět problematice a jít do detailu
Řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič

Nabízíme

Náš klient nabízí:
Vynikající finanční podmínky a vysoké bonusy závislé na výsledcích Vás a Vašeho týmu
Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů dle Vašeho výběru (auto, notebook, mobilní telefon, dovolená navíc, příspěvek na stravování, vzdělávací či jazykové kurzy …)
Zázemí špičkové, dynamicky se rozvíjející a stabilní mezinárodní společnosti
Možnost podílet se na rozvoji strategické divizi společnosti
Flexibilní pracovní doba, možnost organizovat si čas dle svých potřeb
Možnost přijmout si vlastní zodpovědnou asistentku

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.