Volné pracovní místo  ŘEDITEL DIVIZE VÝVOJE A VÝZKUMU - AUTOMOTIVE #6623967

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá CHARIZMATICKOU OSOBNOST s LIDSKÝM PŘÍSTUPEM pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost z oblasti výzkumu a vývoje automotive.

ŘEDITEL DIVIZE VÝVOJE A VÝZKUMU - AUTOMOTIVE

Popis pozice / Náplň práce:
Zodpovědnost za strategii, vedení, výsledky a cíle jednoho ze 4 R&D oddělení
Zodpovědnost za dodržování rozpočtu oddělení
Budování, vedení, podpora, motivování pracovních týmů
Řízení a realizace inovačních a vývojových procesů
Spolupráce na rozvoji inovativních technologií
Zodpovědnost za projekty, prezentace projektů

Požadujeme

Náš klient požaduje:
VŠ vzdělání elektrotechnického, mechatronického či IT zaměření (software inženýr)
Praxi ve vývoji či výzkumu automotive min. 3-5 LET PODMÍNKOU
Zkušenost s vedením týmu lidí (min. 20) PODMÍNKOU, osobní přístup
Výborná úroveň anglického jazyka - firemní jazyk je AJ PODMÍNKOU, NJ velkou výhodou
Výsledkově i lidsky orientovanou vůdčí osobnost, která je schopná identifikovat rizika a předcházet jim
Vnitřní motivovanost, přirozenou osobnost
Logické a analytické myšlení, orientace na krátkodobé i dlouhodobé cíle
Schopnost rychle porozumět problematice
Řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič

Nabízíme

Náš klient nabízí:
Možnost podílet se na vývoji špičkových produktů pro prvotřídní klientelu
Výborné finanční ohodnocení i bonusový systém
Mezinárodní prostřední ve stabilní zahraniční společnosti se špičkovou klientelou
Výborný a přátelský tým i vedení společnosti
Výborné managerské i zaměstnanecké benefity - velká kafeterie bonusů

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.